Chiny Kawitacyjna maszyna do rzeźbienia ciała producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Linda Chen

Numer telefonu : 86-13922109025

WhatsApp : +8613922109025

Free call
Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd.

Dermasza, rzeźbiąc swoje wymarzone ciało

Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
marki: Dermasza Ilość pracowników: 99~399
Coroczne wyprzedaże: 100000-10000000 Rok założenia: 2020
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd

My, Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd jest profesjonalnym wiodącym producentem urządzeń estetycznych w Guangzhou w Chinach i specjalizuje się w tej dziedzinie od ponad 10 lat.

Poświęciliśmy się dostarczaniu wysokiej jakości urządzeń i usług projektowych OEM i ODM, aby wesprzeć naszego partnera w rozwijaniu globalnego rynku.Nasza firma koncentruje się głównie na urządzeniach do wyszczuplania i kształtowania urody, maszynie do kawitacji, maszynie do wyszczuplania ciała, maszynie do terapii tlenowej i mezoterapii Hydra, maszynie HIFU i RF, kriolipolizie, maszynie do liposukcji, maszynie do budowy mięśni EMSculpt, maszynie do depilacji IPL SHR, laser diodowy maszyna, frakcyjna maszyna laserowa CO2, laserowa maszyna z długimi impulsami, analizator skóry, mikroigła Derma Pen, maszyna PDT, usuwanie zaskórników, parownik do twarzy i inne urządzenia do użytku domowego itp. Dostępne są wszelkie indywidualne potrzeby lub produkty OEM.

 

Naszą misją jest oferowanie naszym partnerom wysokiej jakości urządzeń kontrolnych, dobrych usług długoterminowych, konkurencyjnej ceny, szybkiej dostawy, długiej gwarancji, wsparcia technicznego i marketingowego.Zapraszamy do kontaktu!

 

Chiny Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. profil firmy 2Chiny Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. profil firmy 3

Chiny Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. profil firmy 4

Chiny Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. profil firmy 5

Chiny Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. profil firmy 6Chiny Guangzhou Dermasha Technology Co., Ltd. profil firmy 7

Historia

W 2013 roku założył własną fabrykę w celu realizacji integracji przemysłu i handlu.Dział badawczo-rozwojowy produktu opracowuje system maszyn kawitacyjnych, system Hydra Facial, system zamrażania tłuszczu kriolipolizy, system częstotliwości radiowej.

 

W 2014 roku ma pewien udział w chińskim przemyśle kosmetycznym.W tym samym roku wszedł na rynek amerykański i został dobrze przyjęty przez wielu klientów.

 

W 2015 roku dział badań i rozwoju produktów opracowuje serię maszyn kawitacyjnych, system HIFU.

 

W 2016 roku braliśmy udział w wystawach na całym świecie, aby poszerzyć rynek.

 

W 2017 roku dział badawczo-rozwojowy produktu zmodernizował system kawitacji i opracował nową generację maszyn do kawitacji oraz rozwój sprzętu z funkcjami powiększania piersi i podnoszenia pośladków.

 

W 2018 roku zespół talentów nadal się rozwijał, aby lepiej służyć każdemu klientowi i osiągnąć cechy usługi 1-do-1.

 

W 2019 roku dział badań i rozwoju produktu wypuścił najnowszą maszynę kawitacyjną o nazwie maszyna kawitacyjna 9 w 1 i system do usuwania włosów.
 

Od momentu powstania produkty kosmetyczne Dermasha są sprzedawane na całym świecie, a mamy dziesiątki tysięcy agentów klientów w różnych krajach na świecie.

Usługa

Dlaczego właśnie my:

  1. Kontrola jakości: 100% kontrola jakości przed dostawą, Sprawdź dwukrotnie, aby zapewnić kwalifikację produktu
  2. Zapasy bezpieczeństwa: wszystkie urządzenia są bezpieczne w magazynie gotowe do zamówienia
  3. Szybki czas dostawy: Po otrzymaniu płatności z pewnością szybka dostawa w ciągu 3-7 dni, z wyjątkiem produktów OEM i ODM;
  4. Długa gwarancja: wszystkie nasze produkty oferują roczną gwarancję i konserwację przez cały okres użytkowania.Wspieram Cię przez całe życie.
  5. Profesjonalny zespół posprzedażny: Zapewnienie usług i rozwiązań na czas w ciągu 12 godzin 6. Doświadczony dział OEM i ODM;
  6. Dostępne produkty zindywidualizowane
  7. Pakiet Usługi dla każdego partnera do współpracy, w tym wsparcie techniczne, wsparcie kliniczne, wsparcie marketingowe, wsparcie posprzedażowe itp.
  8. Wsparcie logistyczne: logistyka międzynarodowa DHL, FedEx, UPS, Air, Sea itp., usługa dostawy od drzwi do drzwi, w tym usługi dropshipping.
  9. Obsługa płatności: Depozyt Dostępne dla klientów VIP 10. Partner biznesowy: Bądź swoim chińskim nabywcą i partnerem dla swojej innej firmy i rozszerzaj rynek.

 

Nasz zespół

Dermasha ma silny zespół, w tym 30-osobowy zespół wspierający zarządzanie;zespół badawczo-rozwojowy liczący 58 osób, w tym projektowanie sprzętu, projektowanie oprogramowania, projektowanie wyglądu i inne działy; zespół marketingowy liczy 20 osób, głównie zajmujących się analizą rynku i zbieraniem informacji zwrotnych od klientów do zespołu badawczo-rozwojowego;zespół kliniczny liczy 39 osób.Po setkach badań klinicznych zapewniają klientom najbardziej realne doświadczenie i zapewniają każdemu produktowi działanie maszyny; Zespół sprzedaży ma ponad 100 osób, może osiągnąć usługę 1-do-1 i zapewnić najlepszą obsługę każdemu klientowi ;profesjonalny zespół obsługi posprzedażnej składający się z 30 osób, możemy zapewnić wsparcie w małych językach i 24 godziny online, po raz pierwszy rozwiążemy wszystkie Twoje problemy.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość